O Firmie

EDENTEX® powstał w Łodzi w 1996 roku i już od początku swojego istnienia wspiera europejskich producentów odzieży swoimi materiałami oraz doświadczeniem. Niespotykana klasa bawełnianych dzianin oraz wyjątkowe dostosowanie do potrzeb klienta zagwarantowały mu natychmiastowe uznanie i zaufanie wśród markowych projektantów.

Obecnie EDENTEX®, dzięki współpracy zarówno ze znanymi, jak i początkującymi producentami, jest rozpoznawany w całej Europie jako symbol jakości oraz sprawnej i elastycznej obsługi.

Sukces marki EDENTEX® wynika z dwóch czynników: zamiłowania do pięknych i trwałych materiałów oraz miłości do bawełny. Przez lata swojego istnienia EDENTEX® opracował własne, unikalne metody produkcji, które są stale testowane i ulepszane. Jednocześnie nieustannie dostosowuje się do zmiennego rynku modowego i aktywnie reaguje na nowe trendy i zapotrzebowania, na bieżąco uzupełniając swój magazyn. Dzięki temu EDENTEX® posiada na stanie ponad 1000 kolorów różnych materiałów, gotowych do wysyłki w każdym momencie.

Ponadto, EDENTEX® tworzy dzianiny na indywidualne zamówienia klientów, w tym przy użyciu bawełny organicznej.

Dzianiny EDENTEX® to doskonałe połączenie najlepszych cech wysokogatunkowej bawełny z oczekiwaniami najbardziej wymagających europejskich marek.