window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-112465380-1');

Współpraca

Dogodne ułożenie w samym centrum Polski umożliwia szybką i sprawną obsługę klienta na terenie całego kraju.

Ponadto, dzianiny EDENTEX® są wysyłane do większości krajów Unii Europejskiej. Rozbudowany system logistyczny oraz stale uzupełniany i dobrze zaopatrzony magazyn pozwala na realizację najbardziej indywidualnych zamówień na maksymalnie elastycznych warunkach. Wystarczy podać adres dostawy w Polsce lub jednym z krajów UE, takich jak: Niemcy, Dania, Holandia, Litwa, Lotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Węgry, Włochy, Hiszpania czy na przykład Portugalia.

Nie ma znaczenia, czy potrzebna jest jedna rolka, czy kilkanaście belek. EDENTEX® dostarczy dowolną ilość materiału pod drzwi każdego klienta do prawie wszystkich europejskich krajów. EDENTEX® nie współpracuje z producentami odzieży na masowy rynek i jest otwarty zarówno dla producentów markowych, jak i tych dopiero planujących swoje pierwsze kolekcje.

W magazynie EDENTEX®-u w Łodzi znajduje się ponad 1000 kolorów różnych dzianin. Minimalna ilość zamówienia to 5 mb z koloru. Istnieje również możliwość złożenia specjalnego zamówienia, w przypadku którego można podać rodzaj dzianiny, kolor oraz wybrać efekt specjalny (np. użycie bawełny organicznej, zgrubienia itp.).

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji lub próbek, prosimy o kontakt mailowy lub skorzystanie z formularza w zakładce KONTAKT.